SVĚT ZAHRADNÍCH JEZÍREK

Zahradní jezírka

Potřebujete pomoci vybudovat zahradní jezírko? Hledáte spolehlivou firmu, která vám pomůže zrealizovat vaše představy?
 

    Pak jste tu správně - využijte našich dlouholetých zkušeností s návrhy a realizacemi zahradních jezírek. Naše firma AQAUTICA KOI CENTRUM se úzce specializuje a poskytuje komplexní služby v oblasti zahradních jezírek. Provádíme konzultační činnost, vlastní návrhy a realizace koupacích jezírek a KOI jezírek, které jsou určeny pro zdárný chov nejen japonských KOI. Kromě těchto oblíbených jezírek, máme v repertoáru i městské kašny, rozličné potůčky, vodopády, vnitřní nádrže do firemních vestibulů, střešních apartmánů či zimních zahrad.

   Naše jezírka jsou vždy založena výlučně na principu gravitačních filtračních systému. O nastolení optimální bio rovnováhy a minimalizaci nároků na údržbu se starají kvalitní a prověřené profesionální filtračními systémy (Evolution Aqua, Tripond, FIAP, ...). Správný návrh, volba a instalace filtračního systému jsou zárukou křišťálově čisté vody a optimálních chemických vlastností vody vhodných pro chov japonských KOI či zdravé koupání.

 

Jezírka od Aquatica KOI Centra

...

 

...

 

...

 

...

 

Nezávazná poptávka realizace jezírka

Rekonstrukce jezírek


Rekonstrukce nefunkčních či špatně navržených jezírek a biotopůV posledních letech stále častěji přicházejí zákazníci s problémy a žádostmi o pomoc. Mnohdy není jiné řešení, než kompletní rekonstrukce zahradního jezírka. Nejčastěji provádíme rekonstrukce u 3-5 let starých jezírek, která jsou silně zanesená, často bez filtračních systémů, nebo s nevhodně navrženým filtračním systémem. Díky naší specializaci dokážeme v krátkém čase implementovat gravitační systém a nastolit tak přirozenou rovnováhu v jezírku. V případě zájmu, pomůžeme i vám.Podgalerie
Nahoru
Členové Asociace Shinkokai