SVĚT ZAHRADNÍCH JEZÍREK

Zahradní jezírka

Potřebujete pomoci vybudovat zahradní jezírko? Hledáte spolehlivou firmu, která vám pomůže zrealizovat vaše představy?
 

    Pak jste tu správně - využijte našich dlouholetých zkušeností s návrhy a realizacemi zahradních jezírek. Naše firma AQAUTICA KOI CENTRUM se úzce specializuje a poskytuje komplexní služby v oblasti zahradních jezírek. Provádíme konzultační činnost, vlastní návrhy a realizace koupacích jezírek a KOI jezírek, které jsou určeny pro zdárný chov nejen japonských KOI. Kromě těchto oblíbených jezírek, máme v repertoáru i městské kašny, rozličné potůčky, vodopády, vnitřní nádrže do firemních vestibulů, střešních apartmánů či zimních zahrad.

   Naše jezírka jsou vždy založena výlučně na principu gravitačních filtračních systému. O nastolení optimální bio rovnováhy a minimalizaci nároků na údržbu se starají kvalitní a prověřené profesionální filtračními systémy (Evolution Aqua, Tripond, FIAP, ...). Správný návrh, volba a instalace filtračního systému jsou zárukou křišťálově čisté vody a optimálních chemických vlastností vody vhodných pro chov japonských KOI či zdravé koupání.

...

 

...

 

...

 

...

 

Nezávazná poptávka realizace jezírka

Rekonstrukce jezírek


Rekonstrukce nefunkčních či špatně navržených jezírek a biotopůV posledních letech stále častěji přicházejí zákazníci s problémy a žádostmi o pomoc. Mnohdy není jiné řešení, než kompletní rekonstrukce zahradního jezírka. Nejčastěji provádíme rekonstrukce u 3-5 let starých jezírek, která jsou silně zanesená, často bez filtračních systémů, nebo s nevhodně navrženým filtračním systémem. Díky naší specializaci dokážeme v krátkém čase implementovat gravitační systém a nastolit tak přirozenou rovnováhu v jezírku. V případě zájmu, pomůžeme i vám.Podgalerie
Nahoru
Členové Asociace Shinkokai