SVĚT ZAHRADNÍCH JEZÍREK

Zahradní jezírka

Potřebujete pomoci vybudovat zahradní jezírko? Hledáte spolehlivou firmu, která vám pomůže zrealizovat vaše představy?
 

    Pak jste tu správně - využijte našich dlouholetých zkušeností s návrhy a realizacemi zahradních jezírek. Naše firma AQAUTICA KOI CENTRUM se úzce specializuje a poskytuje komplexní služby v oblasti zahradních jezírek. Provádíme konzultační činnost, vlastní návrhy a realizace koupacích jezírek a KOI jezírek, které jsou určeny pro zdárný chov nejen japonských KOI. Kromě těchto oblíbených jezírek, máme v repertoáru i městské kašny, rozličné potůčky, vodopády, vnitřní nádrže do firemních vestibulů, střešních apartmánů či zimních zahrad.

   Naše jezírka jsou vždy založena výlučně na principu gravitačních filtračních systému. O nastolení optimální bio rovnováhy a minimalizaci nároků na údržbu se starají kvalitní a prověřené profesionální filtračními systémy (Evolution Aqua, Tripond, FIAP, ...). Správný návrh, volba a instalace filtračního systému jsou zárukou křišťálově čisté vody a optimálních chemických vlastností vody vhodných pro chov japonských KOI či zdravé koupání.

 

Jezírka od Aquatica KOI Centra

...

 

...

 

...

 

...

 

Nezávazná poptávka realizace jezírka

JEZÍRKA


Realizace zahradních jezírek provedené firmou AquaticaProhlédněte si pár fotografií, které vám přiblíží naši stavební činnost. Specializujeme se na výstavbu zátěžových jezírek pro NISHIKIGOI a koupacích jezírek. Základem našich jezírek jsou vždy spodní odpady, skimmery, precizně vyvařená fólie a vhodný filtrační systém, který udrží ve vašem jezírku průzračně čistou vodu při minimální údržbě.Podgalerie
Nahoru
Členové Asociace Shinkokai