Novinky ze světa KOI
Facebook

Doplnění kompletního sortimentu KOI a jezírkového vybavení o pečlivě vybrané novinky!

 

Novinky pro letošní jezírkovou sezónu 

 

Okrasné ryby - perlín,lín, jeseter, vyza, karas... Pro začínající chovatele nebo majitele menších zahradních jezírek jsme připravili ucelenou nabídku okrasných ryb. Naleznete zde např. perlína, lína, jesetera, vyzu, karase,... 

 

Jezírková úsporná čerpadla

 

Mezi novinky letošního roku jsme v kategori úsporných jezírkových zahradních čerpadel zařadili řadu čerpadel Aquaking Eco EGP, které je vhodné i pro suchý provoz.  U vybraných modelů za speciální zaváděcí ceny!!! Další řadou úsporných čerpadel je řada Aquaking JFP Eco, vhodná zejména pro vodopády a jiné vodní hrátky, kdy je třeba vytlačit vodu v jezírku do vyšší výšky. Obě se vyznačují velmi nízkou spotřebou při zachování vysokého výkonu, což jistě potěší každého majitele zahradního jezírka.

                     Úsporné jezírkové čerpadlo Aquaking Eco EGP určené pro suchý i mokrý provoz                                             Úsporné jezírkové čerpadlo Aquaking JFP Eco

Krmení pro KOI

 

Mezi novinkami v kategorii krmení pro KOI jsme pro letošní sezónu vybrali velmi kvalitní japonské krmení od firmy Japan Pet Drugs (JPD). Další novinkou je profesionální řada  krmení pro KOI Saki-Hikari určená zejména pro KOI šampióny.

Kvalitní dobře stravitelné krmení pro KOI Fuyufuji zejména pro jarní a podzimní období roku  

JPD

Vysoce kvalitní japonské krmení pro KOI Fuyufuji  a Shori se řadí k letošním novinkám předního výrobce Japan Pet Drugs. Základní každodenní krmení Fujiyama, krmení pro výrazné vybarvení KOI Yamato a krmení pro chladnější období roku Fujizakura mají nyní vylepšenou recepturu.

   Špičkové krmení pro KOI Shori pro výrazný růst, vybarvení KOI s vysokým obsahem vitamínu C

 

Saki-Hikari Multi Season je TOP krmení  s probiotiky pro výrazný růst, vybarvení KOI určené u pro nízké teploty vody  

Saki-Hikari

Top krmení pro KOI Saki-Hikari Multi Season je určené pro krmení KOI šampiónů nejen během chladnějšího období roku. Další novinkou v našem sortimentu je Saki-Hikari Color pro extra výrazné vybarvení KOI a Saki-Hikari Growth pro výrazný přírůstek KOI šampiónů.

 

Kaviárem mezi přírodním krmením je naše letošní horká novinka Akita premium KOI Shrimps! Dopřejte svým KOI jen to nejlepší! Akita premium KOI Shrimps z krevet volně odlovených v přírodě pro excelentní vybarvení a výrazný růst KOI

Péče o KOI

 

Anarex Bio = přírodní prostředek pro prevenci onemocnění a dobré zhojení ran u KOI V kategorii péče o KOI nepřehlédněte jedinečný prostředek pro prevenci a ošetření a dobré hojení ran KOI Anarex Bio, který by neměl chybět ve výbavě žádného majitele KOI! Neváhejte a vyzkoušejte menší balení za speciální zaváděcí ceny!

 

Nahoru
Členové Asociace Shinkokai