SVĚT ZAHRADNÍCH JEZÍREK

Zahradní jezírka

Zahradní jezírka

Zahradní jezírka od Aquatica KOI Centra jsou dlouhodobě fungující jezírka s kvalitní filtrací, která dělají radost. Pro naše zákazníky zajišťujeme:

  • návrhy a realizace zahradních jezírek
  • celoroční servis jezírek (údržba, čištění, opravy, zazimování a odzimování jezírka)
  • poradenství v oblasti zahradních jezírek
  • prodej kompletního sortimentu pro zahradní jezírka
 

Zahradní jezírka

Uvažujete o stavbě zahradního jezírka?

Naše společnost AQUATICA se již řadu let úzce specializuje na oblast zahradních jezírek. Realizační činnost se opírá o mnohaleté vlastní zkušenosti s realizací zahradních jezírek. Provádíme konzultační činnost, vlastní návrhy a realizace biotopních a koupacích jezírek. Naší doménou jsou realizace jezírek pro chov japonských KOI. Zaměřujeme se výhradně a výlučně na realizace jezírek s kvalitními a funkčními profesionálními jezírkovými filtracemi s minimálními nároky na údržbu. Správný návrh a volba jezírkové filtrace jsou zárukou křišťálově čisté vody a optimálních chemických vlastností vody vhodných pro chov japonských KOI či zdravé koupání.

Zahradní jezírka, jezírka

Realizace zahradního jezírka

Pokud máte zájem o realizaci zahradního jezírka s KOI, či koupacího jezírka, pokračujte dále pro podrobné informace a nezávazný poptávkový formulář.

 

Zahradní jezírka

Jezírková poradna

Pokud potřebujete poradit s vašim jezírkem, neváhejte a využijte naší jezírkové poradny. Veškeré dotazy týkající se provozu jezírka vám rádi zodpovíme.

 

Fotogalerie zahradních jezírek

Zde jsou ukázky naší práce na realizacích zahradních jezírek s KOI, koupacích jezírek, okrasných jezírek , zimovišť pro KOI a dalších..

Zahradní jezírka

Fotogalerie zahradních jezírek

Ukázky naší realizační práce. Fotogalerie námi realizovaných a rekonstruovaných jezírek pro KOI, koupacích jezírek a zimovišť pro KOI.

 

Hledáte kvalitní nabídku potřeb pro zahradní jezírka?

Nabízíme kompletní sortiment pro zahradní jezírka: jezírková čerpadla, filtry do jezírek, UV lampy, vše pro stavbu jezírka, přípravky do jezírek, přípravky proti řasám a mnohé další.

Zahradní jezírka

Eshop - vše pro zahradní jezírka

V našem eshopu naleznete vše pro stavbu a údržbu zahradního jezírka.
Vstupte do eshopu.

 

Zajímavé články o zahradních jezírcích:

 

 

Nahoru
Členové Asociace Shinkokai