Novinky ze světa KOI
Facebook

AQUATICA - oficiální zastoupení společnosti FIAP pro Českou Republiku

Od 1. září 2009 se naše společnost AQUATICA stala výhradním zástupcem německé společnosti FIAP pro Českou republiku.  Díky tomu, Vám nyní můžeme nabídnou ucelený program jezírkové techniky a veškerého příslušenství pod obchodní značkou FIAP Gmbh.

Sídlo společnosti FIAP Gmbh

 
Jsme velmi rádi, že Vám můžeme představit kompletní a ucelený sortiment produktů a příslušenství pro zahradní jezírka společnosti FIAP. Ucelená komplexní nabídka jezírkové technologie zahrnuje propracované nerezové filtrační systémy, modernizované typy čerpadel, nové generace  UV lamp T5, rozšířenou nabídku přípravků pro péči o vodu ( vč. tak oblíbeného ALGOXANU), nové špičkové řady krmiv, zahradní osvětlení,... Produkty společnosti FIAP není zapotřebí dlouze představovat, na českém trhu se řadí k absolutní špičce již řadu let. Kompletní sortiment z katalogu FIAP 2009 se postupně objeví na našich specializovaných webových stránkách www.cz-fiap.cz .


   Pro případné dotazy či zájmu o velkoobchodní spolupráci, informační semináře či školící kurzy,... nás prosím kontaktujte emailem či telefonicky, rádi Vám Vše zodpovíme, poradíme, případně zašleme podrobnější informace...

                                              

                                                                                                                                                                                                              Petr Koblížek                       
                                                                                                                                                                                                                                         majitel společnosti            

 

Nahoru
Členové Asociace Shinkokai