Novinky ze světa KOI
Facebook

O víkendu 31.3.- 1.4. 2012 se koná věhlasná mezinárodní výstava INTERKOI 2012


O víkendu 31.3. - 1.4. 2012 se koná mezinárodní výstava INTERKOI 2012

INTERKOI 2012 - mezinárodní výstava KOI 
   Všem milovníkům krásy KOI je asi zbytečné připomínat, že se o tomto víkendu 31.3 - 1.4. 2012 koná mezinárodní výstava INTERKOI 2012 v německém Rheinbergu. Kromě výstavních KOI exemplářů bude k vidění bohatý doprovodný program. Za zmínku stojí doprovodná výstava bonsaí - nejlepší kolekce bonsaí z celého Německa, včetně ukázek tvarování a doplňkového prodeje... Samozřejmostí budou i prezentace firem s možností nákupu uceleného sortimentu potřeb pro Vaše zahradní jezírko a zdárný chov KOI. Doufám, že se zde objeví i pár novinek, které obohatí náš český trh.

   V případě, že nemáte možnost vycestovat a prohlédnout si osobně tuto velkou KOI show, sledujte naše stránky, rádi Vám přineseme zajímavé obrázky či videa, která vám přiblíží celou akci do vašeho počítače.

A je to tu, přinášíme Vám první fotografie z našich cest za KOI šampióny, které Vám přiblíží atmosféru mezinárodní KOI výstavy v Německu. Kromě fotografií mapujících výstavní dění si můžete prohlédnout i sadu obrázku z našeho dovozu japonských KOI - Tosai 12-15cm. Jistě si nenechte ujít celou sadu fotografií, která se objeví v naší fotogalerii. Již brzy, sledujte pozorně !!!

                                                                                                                                      ... Váš AQUATICA  tým

Galerie

Nahoru
Členové Asociace Shinkokai