Novinky ze světa KOI
Facebook

Další KOI workshop probíhá 23. - 24.8. 2014 9:00 - 16:00

 

V sobotu 23.8. a v neděli 24.8. 2014
9:00  - 16:00 hod

bude probíhat v AKC Holice další KOI workshop

 

   Zveme všechny milovníky japonských KOI na příjemné posezení u nádrží plných přátelských, sytě zbarvených KOI. Připravte si své dotazy, rádi Vám poradíme s chovem či výběrem těchto živoucích drahokamů jezírek. Přijďte se sami přesvědčit o rozdílu euro-KOI a opravdových japonských KOI. KOI workshop bude probíhat tentokrát oba víkendové dny na pobočce AKC Holice.

 

   Na co se můžete těšit:

 

  • čestvé novinky a zážitky z Holland KOI Show
  • poradíme s chovem a výběrem vhodných KOI
  • prohlédnete si výběrovou nabídku originál japonských KOI od ověřených japonských chovatelů (sami porovnáte rozdíl s běžně prodávanými "japonskými odchovy")
  • bude probíhat velký výprodej KOI před zimními nákupy nových KOI 
  • uvolňujeme do prodeje showy od špičkového chovatele Dainichi

 

"Mít rybu od věhlasného japonského chovatele a moci se z ní těšit, popř. pochlubit se svým přátelům, je také určitý životní styl. Ryby Dainichi Koi Farm svým věhlasem a kvalitou představují Porsche." (Bonsaje a japonské zahrady č. 37 článek p. L. Štěcha)

 

 

   Nechte se okouzlit krásou jednotlivých barevných variet KOI, nejsou to žádné boxové ryby. Všichni naši KOI prochází po importu řádnou karanténou, a tak vám můžeme poskytnout záruku kvalitních, zdravých a vitálních ryb. Na pobočce Aquatica PET Centrum Holice můžete nadále vybírat z kolekce karasů zlatých, Shubunkinů, jeseterů ruských, bahenních rostlin...

 

Další zajímavé KOI z naší nabídky si prohlédněte ZDE.
 
 
   V našich Aquatica KOI Centrech nenabízíme žádné boxové KOI.  Boxové mixy znamenají, že obchodníci dodají mix ryb, z nichž v průměru 10% je řádně vybarvených a zbytek KOI je běžný průměr s nevýrazným vybarvením. Naše KOI jsou vždy vybírány osobně - hledáme jedinečné a originální KOI, kteří budou ozdobou Vašich jezírek.
 

   "Vždyť každé jezírko má vždy omezený počet chovaných ryb - tak proč si neudělat radost a nekoupit si krásné a jedinečné KOI, kteří Vám budou dělat radost po dlouhá léta. Preferujeme kvalitu nad kvantitou... "

 

Nahoru
Členové Asociace Shinkokai