Novinky ze světa KOI
Facebook

Náš KOI Yondan Kohaku se zúčastní 42. Rinyukai KOI Show v Tokiu!


Náš KOI Yondan Kohaku se účastní ve dnech 19. - 20. listopadu 2011 mezinárodní výstavy 42nd Rinyukai Koi Show v japonském Tokiu!
 

Ptáte se proč posíláme KOI tak daleko?

    Firma AQUATICA KOI CENTRUM se kromě jiného specializuje na chov KOI vysoké kvality (HQ) a velmi vysoké kvality (VHQ). Tyto KOI exempláře jsou nejen ozdobou vašich zahradních jezírek, ale můžete je úspěšně prezentovat nejen na evropských výstavách.
     A to je důvod, proč se naše Yondan Kohaku účastní 42. ročníku Rinyukai Koi Show v japonském Tokiu, neboť kde jinde si ověřit kvalitu našich KOI, než v samotném rodišti.   

42. Rinyukai Koi Show v Tokiu ?

    Luxusní prostředí moderního Hotelu New Otani bylo ve dnech 19.-20. listopadu 2011 dějištěm 42. ročníku Rinyukai Koi Show. Při pohledu do výstavních nádrží na KOI špičkové kvality by plesalo srdce každého milovníka KOI. V nádržích byly zástupci předních japonských chovatelů Dainichi, Sakai, Minuma,... Naše Yondan Kohaku si poklidně plavalo v nádrži č. 102. V sobotu bylo chladno a celý den velmi hustě pršelo. Navzdory klimatickým podmínkám rozhodčí pečlivě prošli a posoudili všechny vystavované KOI. Pak už jen vydržet a vyčkat na jejich rozhodnutí do nedělního rána.      

A jak nakonec dopadl náš KOI vyslanec?

   Nedělní ráno bylo v Tokiu jak vymalované, modré nebe, vycházející sluníčko,... Spěchal jsem na výstavu, přišel jsem k našemu KOI šampiónkovi, u fotky přilepený zelený štítek, mé jméno se objevilo na výsledkové listině. Ovšem, co to vše znamená, nikde nikdo, kdo mi pomůže rozluštit záludnosti japonského písma. Nakonec se podařilo ...


    Náš KOI Yondan Kohaku se v tvrdé konkurenci špičkových exemplářů od chovatelů jako Dainichi, Sakai umístil na skvělém 2.místě ve své kategorii !!!
 

A co bude dál? Kdy se nám vrátí náš KOI šampión?

    Díky získanému ocenění a doporučení jsme se rozhodli přihlásit našeho KOI šampióna do nejprestižnější soutěže na světě a objeví se tak ve dnech 3.-5. února 2012 na 43.rd AJNPA All Japan Combined Nishikigoi Show v Tokiu. Do této doby jsme pro svého šampióna připravili speciální dietu pro podporu a zvýraznění bílé barvy. Co dodat, konkurence bude obrovská, tak nám držte palce! Sledujte naše webové stránky, o všem vás budeme včas informovat...

Zajímá vás možnost vystavovat své miláčky na KOI show?

    Chcete prožívat stejně vzrušující chvíle a prezentovat své KOI miláčky na evropských či světových KOI show? Obraťte se na nás, pomůžeme vám s výběrem vhodných VHQ KOI šampiónů, s přihláškami, s přepravou,...

                                                                                      

                                                                                                                                                   Petr Koblížek

Galerie

Nahoru
Členové Asociace Shinkokai