Novinky ze světa KOI
Facebook

Nová aukce KOI - The 3rd Super Mud Pond Special Auction 2015

 

NO.1 KOI - Aukce nejlepších japonských KOI
 

NO.1 KOI - Aukce nejlepších KOI

Nečekejme, co na nás zbude, chtějme také ty nejlepší KOI!

   Ano, Ti nejlepší japonští KOI se již nekupují na farmách, ale draží se na aukcích NO.1 KOI. Díky našemu zastoupení pro východní Evropu se jich s námi můžete účastnit i Vy. 

   Využijte a vybírejte si každých 14 dní z nabídky těch nejlepších japonských KOI - nakupujte jedinečné a opravdové živoucí diamanty bez prostředníků.

    Buďte u toho i Vy, neváhejte a využijte tuto možnost. Pište si o další informace...

 

The 3th Super Mud Pond Special Auction

  
   Ve dnech 2. - 6.5. 2015 proběhne speciální aukce The 3th Super Mud Pond Special Auction, ve které nejpopulárnější japonští chovatelé Kondo, Matsue, Hoshikin, Omosako,... představí "The best Jumbo Tosai Nishikigoi" ze svých farem. Nádherní Tosai se skvělými předpoklady pro výstavní dráhu - velmi rychlý růst, skvělé vzory... Výsledná cena zahnuje "keeping charge 2015" - tzn. kupujete si roční 40cm KOI a do Čech si dovezete dvouletého 60cm šampióna!!!

Jedinečná a neopakovatelná nabídka - nezmeškejte ji - další bude zase až za rok!

  A to není vše - 3.5. 2015 proběhne dlouze očekávaná akce Jumbo Tosai Event 2015, na které představí své nejlepší TOP Jumbo Tosai věhlasné KOI farmy: Sakai, Matsue, Kondo, Beppu a Ueno... a později 17.5. 2015 i Dainichi - můžete tak nakoupit ty nejlepší JUMBO TOSAI na současném trhu 2015.

   I na tyto akce má AQUATICA KOI CENTRUM přístup, tak pokud máte zájem o opravdové a budoucí Grand Championy - nebo prostě jen KOI dorůstající přes 100cm zájem ozvěte se, zašleme Vám speciální nabídku cca 200 Jumbo Tosai - vše garantované samičky s obrovským potencionálem ... Kontaktujte nás ( +420 608 461 111 / p. Koblížek) - pomůžeme Vám s výběrem...

... pro ilustraci vybírám pár skvostných Jumbo Tosai:

matsue_01 matsue_19 sakai_01

sakai_33 sakai_27 beppu_04

Sledujte aukce - nepromarněte svoji příležitost - nakupujte nejlepší japonské KOI !

Nahoru
Členové Asociace Shinkokai