Novinky ze světa KOI
Facebook

Realizace jezírek 2011

    V průběhu celého roku 2011 pokračoval opět vzrůstající zájem o naše realizace zahradních jezírek. Děkujeme vám za tento zájem a rádi bychom vám i v následujícím roce 2012 nabídli své dovednosti a mnohaleté zkušenosti s návrhy a realizacemi zahradních jezírek. Prosíme vás, aby jste nenechávali své realizační záměry na poslední chvíli, abychom mohli realizace v klidu  promyslet a naplánovat k oboustranné spokojenosti. Doufáme, že budete v příštím roce s našimi poskytovanými realizačními službami opět spokojeni . Pro letošní i následující rok jsme připravili zásadní změny, které povedou ke zvýšení spokojenosti našich zákazníků a doplnění komplexnosti našich nabízených služeb. Díky navázání nových obchodních kontaktů v zahraničí, došlo i k výraznému rozšíření a zároveň snížení cen zboží. Cenový pád se velmi výrazně projevil i ve výsledném snížení cen realizací jezírek, což jistě ocení velká řada z Vás.

 

Projektová dokumentace     Opět pokračujeme ve velmi dobré spolupráci s řadou renomovaných zahradních architektů, kteří Vám pomohou vytvořit krásné přírodní scenérie v evropském či japonském stylu. Výsledkem bude projekt zahrady či vodního díla, který Vám po vyřízení nezbytných formalit (stav. povolení,…) ve vzájemné spolupráci rádi a ochotně vybudujeme tzv. na klíč. Výsledkem společné spolupráce jsou precizně vybudované přírodní scenérie s plně funkčními zahradními jezírky a především spokojený zákazník. 

 

 

 

 

 

 

 

    Tímto se naše realizační činnost úzce specializuje na vlastní návrhy a realizaci jezírek, což vede ke zvýšení produktivity při zachování kvality naší práce. Naší doménou jsou realizace jezírek pro chov japonských  koi s použitím profesionálních filtračních systémů ( Evolution Aqua, Tripond, FIAP,...) a potřebného příslušenství. Nemáme zájem budovat nefunkční tzv. samočistící jezírka,..., chceme se zaměřit výhradně a výlučně na kvalitní a funkční filtrační technologií s minimálními nároky na údržbu. Správný návrh a volba filtračního systému jsou zárukou křišťálově čisté vody a optimálních chemických vlastností vody vhodných pro chov japonských KOI či zdravé koupání.
      V posledních letech se stále častěji zabýváme rekonstrukcemi starších
jezírek ( po 2-5letech provozu). Nejčastěji jde o přírodní biotopní nádrže bez filtr. systémů či či jezírka s filtrací skrze mělčinové zóny,... Proto bychom na Vás chtěli apelovat, dbejte na správný výběr realizační firmy a vždy si nechte vše důkladně vysvětlit (typ a princip filtr. systému, princip oběhu vody v jezírku, zatížení jezírka, náročnost a četnost obsluhy,prohlédněte si jejich realizace po min 5 letech,...), vyhnete se tak nepříjemným problémům v budoucnosti : " Ušetřená tisícovka při realizaci jezírka může znamenat několik desetitisíc při rekonstrukci " !!!

 

Tosai 2008

     V letošním  i příštím roce 2012 budeme pokračovat v dovozu japonských koi (NISHIKIGOI) z japonské prefektury Niigata, odkud pocházejí Ti nejlepší koi světa, jenž jistě ozdobí Vaše vybudovaná vodní díla. Díky spolupráci se sdružením japonských chovatelů SHINKOKAI a našemu novému AQUATICA KOI CENTRU, Vám můžeme nabídnout celoroční nejširší výběrovou nabídku kvalitních originál japonských KOI v České republice. Dovážení KOI jsou před transporty pravidelně testovány na KHV a prodělávají veterinární kontrolu. Po příletu provádíme 3 - 6 týdenní karanténu. Po řádné karanténě a aklimatizaci si Vás dovolíme pozvat na relaxační pohled na vitální, svěží a sytě zbarvené kapříky, jenž se jistě právem, již stovky let považují za symboly odvahy a statečnosti či lásky a štěstí, dlouhého života a to nejen v Japonsku. Pro naše zákazníky je samozřejmě zajištěn komplexní servis (dovoz ryb na přání + nezbytná karanténa, diagnostika nemocí + případná léčba Vašich koi, poradenská činnost,...).

 

     Budeme pokračovat ve spolupráci se zahradními firmami, pro které budujeme vodní díla bez dekorace. Tyto subdodávky se v minulých letech velmi osvědčili a  proto, pokud potřebujete pro svého zákazníky vybudovat kvalitní a funkční zahradní jezírko, koupací jezírko či biotop, nebojte se obrátit. Pomůžeme Vám s návrhem a vlastní realizací jezírka (veškeré záruky za funkčnost jezírka bereme na sebe), vlastní dekorace a budoucí údržba zeleně zůstane na Vás. Vždyť přeci, každý má dělat to čemu rozumí a to, co ho baví a ne fušovat do toho, čemu vůbec nerozumí. Základem by měl být spokojený zákazník a o to by mělo jít především...

 

 

 

 

 

Věříme, že budete s naší prací a našimi službami maximálně spokojeni, alespoň tak, jako v minulých letech...

 

                                                                                                                                          Petr Koblížek

 

 

Nahoru
Členové Asociace Shinkokai