Novinky ze světa KOI
Facebook

Celoroční prodej KOI a první podzimní aukce KOI

 

Prodej a aukce KOI na podzim 2015

   Sluneční paprsky babího léta nám všem zvedají náladu a dobíjí nás energií a právě v tomto krásném podzimním čase nastává dlouho očekávané období zúročení práce japonských chovatelů KOI. 

   V Japonsku nyní vrcholí prodej KOI. Kapříci se přemisťují z letních nádrží (mud pond) do zimních skleníků - podzimní žně KOI nastávají! V první fázi začíná prodej hlavně Nisai ( dvouletých KOI ) a ti nejlepší samozřejmě míří do aukcí. Zveme Vás na dlouho očekávané aukce nejprestižnějších japonských KOI farem.

 

Neváhejte a vybírejte opravdu jedinečné exempláře KOI na aukcích - pomůžeme Vám s nákupem.

 

 
V nejbližších dnech se můžete účastnit následujících aukcí - prohlédněte si skvostnou nabídku KOI:
 
NO.1 KOI - Aukce nejlepších KOI  

2. - 4.10. 2015 

The Tamara 2015 Autumn 

 


 

 

2. - 3.10. 2015 

The 10th Dainichi KOI Auction

 


 
 

5. - 6.10. 2015

The Momotaro KOI Auction  

 


 

 

7. - 8.10. 2015

The Sakai KOI Auction

 

Buďte u toho i vy, neváhejte a využijte tuto jedinečnou možnost. Pište si o další informace (info@nishikigoi.cz).    

 


 

  

   Pokud chcete taky tak krásné KOI, jací se nyní prodávají v Japonsku, a nechcete utrácet statisíce, vynechte věhlasné aukce a navštivte naše Aquatica KOI Centrum Holice. Máme nádrže plné krásných Nishikigoi, které vám udělají velkou radost a za rozumné ceny… Vybere si  každý milovník krásy japonských KOI … Zalovíme a vylovíme kapříky od 15 cm… pokud se nám nezlomí síť, vytáhneme i 70 cm monstra.

   Cenově také uspokojíme každého – startujeme od 390 Kč a letíme k závratným výškám, které odrážejí špičkovou kvalitu – ano, v nabídce jsou opravdoví KOI šampióni – vítězové evropských i nejprestižnějších japonských KOI show …

   Za zmínku stojí zejména nepřebrané letošní dovozy Tategoi Tosai  farem Kondo, Suzusei, Omosako či  Minuma … Krásní a rychle roustoucí KOI, nádherné vzory a syté barvy … A samozřejmě mezi nimi najdete i absolutní špičku - Nishikigoi pro výstavní dráhu po evropských i japonských KOI show … Během roku jsme pro vás na aukcích pořídili nádherné exempláře, posuďte sami. Neváhejte a zastavte se, rádi vám naši kolekci představíme a pomůžeme vybrat vašeho vysněného japonského kapříka …

 

P.S: Nebojte se, pokud nemáte podmínky pro správné zazimování, o zakoupené kapříky se vám zdarma postaráme do 31.5. 2016, přírůstek za toto období máte od nás jako dárek!   Jako jedni z mála prodejců v ČR nabízíme celoroční prodej KOI, proto v klidu nakupujte celý podzim i zimu - ideální Vánoční dárek ! 

 

Těšíme se na vaši návštěvu! 

 

Nahoru
Členové Asociace Shinkokai