Novinky ze světa KOI
Facebook

Jaro s AQUATICA KOI CENTREM - jaro plné novinek a překvapení

 

Jaro s AQUATICA KOI CENTREM

 

Vážení zákazníci pro letošní jezírkovou sezónu jsme pro vás připravili: 

 

Novinky v sortimentu

Nabídka jezírkových UV lamp se rozrostla o další hobby řadu UV lamp od společnosti FIAP. Výhodou těchto UV lamp za skvělou cenu je možná kompatibilita a možnost sestavit výkon jezírkové UV lampy přesně na míru vašemu jezírku.

V kategorii krmení se řada japonských krmiv pro KOI od světoznámé společnosti Japan Pet Drugs rozšířila o novinky Shori a FuyuFuji. V sekci vitamínových, minerálních a ostatních doplňků krmení KOI naleznete též pár novinek.

Také v dalších kategoriích naleznete několik novinek, nechte se překvapit.

 

Jarní akční nabídka

Jistě uvítáte naše speciální jarní ceny na vybrané produkty. Tyto ceny platí do vyprodání skladových zásob. 

Do konce měsíce března platí naše nabídka na nákup Dárkových poukazů pro nákup KOI s 10% slevou a zvýhodněná nabídka našich odborných služeb při odzimování vašeho zahradního jezírka.

 

 

Pravidelné závozy nových KOI

První letošní import originál japonských KOI máme již za s sebou a dalších nás čekají. Náš sortiment KOI se samozřejmě bude rozrůstat dle aktuální poptávky o další nové KOI. Pokud budete mít speciální požadavek na KOI, neváhejte nás kontaktovat. Rybu dle vašich představ vám rádi zajistíme. Sledujte také naše stránky, KOI se pravidelně doplňují a lze si je rezervovat i během karantény!

 

Nahoru
Členové Asociace Shinkokai