Novinky ze světa KOI
Facebook

První importy japonských HQ KOI přilétají

 

Velikonoce na sněhu?

 

 

Nenechte si zkazit náladu

a přijďte se ohřát do

Aquatica KOI Centra!


Přivezli jsme nové KOI.

         

 Malá upoutávka:

            

         

   I když to venku jako jaro nevypadá, začínáme se chystat na novou sezónu a tak nám pomalu přilétají první boxy s výběrovou nabídkou japonských HQ KOI. Myslím si, že jsme měli šťastnou ruku a máte se na co těšit - podařilo se nám pro Vás zajistit opravdu krásné, sytě zbarvené a originální vzory. Díky tomu, že jsou všichni naši KOI ručně vybírani, jsou sice o trochu dražšší, než u jiných prodejců, ovšem mějte na paměti, každé jezírko má vždy omezené množství ryb, které v něm můžete chovat, tak proč si neudělat radost?

   Dopřejte si kvalitu a potěšte se krásnými živoucími drahokamy, které Vám budou dělat radost a rozzáří Vaše jezírka na dlouhá léta. V prvním importu dorazil výběr HQ Tosai - přibližně 300 ks ve velikosti 15 - 25cm, které se postupně objeví na našem webu v kategorii Tosai. Nejsme žádní garážový překupníci a tak naši nový Tosai prodělají řádnou cca 2 měsíční karanténu, při které si je ovšem již můžete prohlédnout a zakoupit prostřednictvím webu či přímo na provozovně v Holicích. Další importy budou následovat v přibližně 3 týdenních intervalech, tak sledujte naše stránky pozorně, o všem Vás budeme informovat.

   Pro opravdové štamgasty, kteří hledají KOI pro výstavy se nám daří úspěšně drancovat japonské aukce a tak již můžete nakupovat KOI té nejvyšší kvality i v ČR. Pokud máte zájem vybrat si Show Class KOI, máme první nabídku, případně se s námi účastněnte aukcí v Japonsku! Jedině tak si vyberete vysněného KOI s kterým můžete cestovat po světových či evropských výstavách!

   Pokud nechcete čekat na zpracování fotografií a máte cestu kolem Holic, přijeďte se sami přesvědčit o kvalitě našich KOI a vyberte si svého šampióna osobně a to i o Velikonočním víkendu - stačí se ohlásit předem - volejte:

+ 420 608 461 111

"Nenechte si svého favorita vyfouknout před nosem! "

                                                                                                                                              Petr Koblížek

                                                                                                                       za team AKC         

 

 

Nahoru
Členové Asociace Shinkokai