Novinky ze světa KOI
Facebook

Nové aukce KOI - The 4th Super Mud Pond Special Auction

NO.1 KOI - Aukce nejlepších KOI

Nečekejme, co na nás zbude, chtějme také ty nejlepší KOI!   

   Ano, Ti nejlepší japonští KOI se již nekupují na farmách, ale draží se na aukcích NO.1 KOI. Díky našemu zastoupení pro východní Evropu se jich s námi můžete účastnit i Vy. 

   Využijte a vybírejte si každých 14 dní z nabídky těch nejlepších japonských KOI - nakupujte jedinečné a opravdové živoucí diamanty bez prostředníků.

 Buďte u toho i Vy, neváhejte a využijte tuto možnost. Pište si o další informace...

 

The 4th Super Mud Pond Special Auction

  
   Ve dnech 29.4 - 1.5. 2016 proběhne speciální aukce The 4th Super Mud Pond Special Auction, ve které nejpopulárnější japonští chovatelé Isa, Hoshikin, Kondo, Tamaura, Taniguchi, Omosako, Matsue, Ueno, Sakai, Dainichi... představí "The best Jumbo Tosai Nishikigoi" ze svých farem. Nádherní nishikigoi se skvělými předpoklady pro výstavní dráhu - velmi rychlý růst, skvělé vzory... Výsledná cena zahnuje "keeping charge 2016".

Jedinečná a neopakovatelná nabídka - nepromeškejte ji - další bude zase až za rok!

  A to není vše - 1.5. 2016 proběhne dlouze očekávaná akce Jumbo Tosai Event 2016, na které představí své nejlepší TOP Jumbo Tosai věhlasné KOI farmy: Sakai, Matsue, Kondo, Isa, Hoshikin, Omosako, Tamaura, Taniguchi, Ueno... a později 15.5. 2016 i Dainichi - můžete tak nakoupit ty nejlepší JUMBO TOSAI na současném trhu 2016.

   I na tyto akce má AQUATICA KOI CENTRUM přístup, tak pokud máte zájem o opravdové a budoucí Grand Championy - nebo prostě jen KOI dorůstající přes 100cm zájem ozvěte se - vše garantované samičky s obrovským potencionálem ... Kontaktujte nás - pomůžeme Vám s výběrem...

Nabídku KOI pro tyto události naleznete zde:

  

Nahoru
Členové Asociace Shinkokai