Novinky ze světa KOI
Facebook

Krmivo KOI Prevention

jedno krmivo, mnoho výhod ...         
Krmivo KOI Prevention

•  speciální krmivo poskytující jedinečnou podporu imunitnímu systému chovaných KOI

•   podporuje rovnoměrný a stabilní růst vašich KOI

•  napomáhá k výrazně zlepšené funkci střev, což zajišťuje vysokou absorpci prospěšných složek v tomto krmivu a tak snížení vylučování amoniaku do vody

Pravidelným krmením získáte vitální a zdravé ryby a menší tlak na filtrační systém.

   Krmivo KOI Prevention vyvinul 'KOI doktor' Rob Heijmanns, který je jedním z předních veterinárních lékařů specializujících se na KOI. Mnoho let testoval několik různých přísad a účinných látek na svých vlastních Koi, ve spolupráci s klienty a jejich nemocnými KOI, kteří byli v karanténě, v zařízeních kliniky pro léčbu KOI.
Své poznatky a zkušeností využil k sestavení krmiva, které výrazně podporuje a zajišťuje výborný zdravotní stav chovaných KOI.
 
   Jeho velký zájem o KOI a udržení chovu KOI ve výborném zdravotním stavu v průběhu let vedl k vývoji celé řady produktů pod obchodním názvem - Fish Pharma .

 

Výhody krmiva KOI Prevention ...

Krmivo KOI Prevention 5kg  

•    podporuje imunitní systém snížený stresem nebo léčbou
•    podporuje rovnoměrný růst  
•    optimalizuje trávicí funkce a střevní systém
•    snižuje produkci amoniaku
•    přispívá k ochraně vrstvy hlenu
•    přispívá k ochraně vnější bariéry  
•    obsahuje mořské řasy bohaté  na Omega-3

 


KOI Prevention - unikátní složení ...

   Krmivo KOI Prevention neobsahuje rybí olej - byl nahrazen koncentrátem mořských řas, které jsou mimo jiné velmi bohaté na Omega-3. Tyto mořské řasy se pěstují v chráněném vodním prostředí, a proto nejsou vystaveny stejnému znečištění těžkými kovy, PCB a dioxiny jako ryby bohužel ve světových mořích.

   Ačkoli je obsah tuku v krmivu KOI Prevention relativně vysoký, není pro vaše ryby škodlivý. Je zdravý a snadno stravitelný, protože pochází z přírodního koncentrátu mořských řas a ne jako obvykle z rybího oleje. To je jeden z faktorů, který výrazně napomáhá menšímu znečištění a množství amoniaku.

   Jak tuk, tak bílkoviny jsou důležité pro vaše ryby, zejména pro nemocné a stresované ryby. Zrychlený metabolismus v těchto situacích často vede ke zvýšené spotřebě bílkovin. Proteiny jsou však také důležitými stavebními kameny pro regeneraci a obnovu poškozených tkání, svalů, orgánů a kůží.

   Zrychlený metabolismus také negativně přispívá k vyššímu vylučování amoniaku a může skončit v začarovaném kruhu, s neustále nemocnými rybami a přetíženým vodním prostředím!

   Proto použitím krmiva KOI Prevention, s  vyšší hladinou tuku, mohou vaše ryby použít tuk jako zdroj energie a využít protein k vybudování svalů, orgánů atd. Například po průběhu nemoci, stresu nebo lékařského ošetření.

   Všechny stopové prvky v tomto krmivu jsou organicky vázané, což také zajišťuje lepší absorpci střeva.

   Krmivo KOI Prevention snižuje riziko zánětu a nekrózy střeva (odumírání buněk a tkání) a eliminuje zbytečné namáhání jater způsobené tukem.


   Kromě toho byl přidán z buněčných membrán Actigen® - to posiluje a stimuluje střevo produkující buňky ve střevě a kůži. To přispívá ke zvýšení trávení a posílení slizniční struktury, což je velmi důležité pro schopnost ryby se sama chránit před parazity.

   Do krmiva KOI Prevention byl přidán BIO-MOS® navržený tak, aby podporoval prospěšné střevní bakterie, udržoval zdraví střev a posiloval přirozený imunitní systém.

    BIO-MOS® je přírodní produkt získaný z kvasinkového kmene Saccharomyces Cerevisiae - pomáhá při trávení, optimalizuje absorpci a ničí patogenní kultury ze střevní flóry.

 

 

 


KOI Prevention - krmte po celou sezónu ...

 
 
   Krmivo KOI Prevention je navrženo tak, aby podporovalo imunitu a zdravý růst při všech teplotách vody a lze jej tak používat jako ideální základní celoroční krmivo.

   Pokud si přejete smíchat toto krmivo s jinými druhy krmiva, např. pro podporu barvy, vždy doporučujeme jako základ zahrnout alespoň 30% podíl krmiva KOI Prevention.

   V případě nemoci, stresu nebo po lékařském ošetření doporučujeme 100% podíl krmiva KOI Prevention.

Krmte 2 až 4krát denně, v závislosti na velikosti ryb a teplotě vody. Nekrmte více, než kolik vaše ryby zkonzumují za 5 minut.

 
 

 

Dovozce ČR * VO MO prodej :         Aquatica KOI Cetrum, Vysokomýtská 1211, Holice             +420 608 931 111

 

Nahoru
Členové Asociace Shinkokai