Novinky ze světa KOI
Facebook

Import HQ KOI dorazil

Import KOI špičkové kvality přímo z Japonska již dorazil

   Námi i našimi zákazníky netrpělivě očekávaný import výběrových KOI z Japonska v pořádku dorazil do Aquatica KOI Centra Holice. KOI zvládli transport bez větších potíží. Nyní prodělávají nezbytnou karanténu a potřebná VET vyšetření. Jakmile KOI načerpají zpět potřebnou energii a sílu, budete si je moci prohlédnout naživo.


   

Těšte se, je opravdu na co, jen namátkou: 

  • Omosako Koi Farm - krásná Shira Utsuri ( HQ Mix Tosai i Nisai )
  • Sakai Fish Farm - překrásný výběr Gosanke ( HQ Mix Tosai i Nisai )
  • Minuma Koi Farm - velmi podařený HQ mix nejen Goshiki, jsou tu i velmi pěkné Showy, mix 1, mix 2 mix 3...
  • Seijyurou Koi Farm - skvostně probarvené Beni Kumonryu
  • Marudo Koi Farm - Kin Kabuto - moje srdcová záležitost - velmi podařený mix
  • a konečně i Auction KOI - KOI vydražené na aukcích - budoucí KOI šampióni jen pro Vás !

     "Exkluzivní nabídka KOI, neváhejte dlouho, každý KOI je originál!"

   Pro všechny milovníky KOI připravujeme "Open Day"  neboli prezentační den v AKC Holice, kde Vám představíme celou kolekci výběrových HQ KOI. Přidáme i pár dobrých rad o tom "Jak připravit jezírko na blížící se zimní období". O přesném termínu vás budeme včas informovat - sledujte naše www stránky případně zašlete kontaktní email...

Výběrová nabídka KOI se Vám líbí, ale bojíte se zimy?

   Ano, podzim se pomalu blíží, nízké ranní teploty ochlazují vodu, aktivita rybí osádky pomalu klesá... Navíc každý solidní obchodník Vám již nově importovaného KOI neprodá, bylo by to velké riziko. Kapříci potřebují po dovozu dobré podmínky a čas na zotavenou, po kterém se Vám předvedou ve své kráse. Tak proč teď nakupovat nové KOI? Protože v Japonsku začíná sklizeň - široká KOI nabídka za dobré ceny! Navíc na podzim dovezení KOI prodělají přes zimu dlouhou karanténu, povyrostou, zesílí a na jaro budou připraveni, lépe než čerstvé jarní dovozy. Líbí se Vám naše aktuální KOI nabídka, ale nevíte kde je přechovat? Nesmutněte! Máme pro Vás řešení:

  • Naše AKC Holice zajišťuje dokonalé celoroční životní podmínky pro japonské KOI a díky nim provádíme importy on-line dle poptávky. S námi se nemusíte omezovat jen na letní sezónu, vybírejte si KOI celoročně!
  • Jednoduše přijeďte, udělejte si radost a vyberte si KOI svých snů!
  • O KOI zakoupené v podzimním a zimním období se vám do jarních měsíců ZDARMA postaráme. Na jaře si odnesete větší, mohutnější, zdravé a sytě zbarvené kapříky, kteří Vám budou dělat radost po dlouhá léta. Jednoduše zhodnoťte svoji investici!    

Váš Aquatica tým ...                  

 

Galerie

Nahoru
Členové Asociace Shinkokai