Kalendář plánovaných akcí

Využijte výhodných zimních nákupů KOI


Pro info volejte
608 931 111

 

O zakoupené KOI
se Vám zdarma postaráme
do 31.5. 2019


 

Novinky ze světa KOI
Facebook

21. ročník Holland KOI Show 2013

 

Naši KOI získali ocenění na prestižní výstavě Holland KOI Show 2013

  

 

  O tomto víkendu 16.- 18. srpna se konala největší a nejoblíbenější evropská výstava - Holland KOI Show 2013. Výstava je již tradičně situována do zámecké zahrady Kasteeltuinen v Arcenu, kde si kromě KOI můžete prohlédnout i přilehlé zahrady a zákoutí. Holandská KOI výstava je velmi populární o čemž svědčí přeplněná parkoviště a davy návštěvníků. Dokonce je neodradí ani nedělní deštivé počasí. Tak se k nim přidejme a pojďme si prohlédnout letošní KOI šampióny a bohatý doprovodný program. 

   Výstava je snad čím dál tím větší, je zde mnoho nových prodejců, i když v podstatě nabízejí to samé. Můžete si zde vybrat z kompletní nabídky vybavení pro stavbu a provoz jezírka, stejně tak i nezbytné náležitosti pro chov KOI.  Nesmím zapomenout na velké množství  doplňků a blbůstek s motivy KOI. Kromě prodejních stánků stojí za povšimnutí i doprovodné programy jako například výstava bonsají či AKVA stan, kde probíhala výstava bojovnic či krevetek. Pro návštěvníky lačných vědění byla připravena KOI univerzita s nabídkou vzdělávacích přednášek, třeba o KOI nemocech byla zajímavá ...  

   Ale to hlavní, na co všichni milovníci KOI čekají, jsou zprávy o vystavovaných KOI. Ve výstavních bazénech bylo na co koukat. No jak by ne, je to asi nejprestižnější evropská výstava, popularita je veliká a jsou tu KOI zástupci z celého světa. A trochu neplánovaně se tu objevili i naši KOI, protože náš dobrý zákazník p. Svoboda toužil vystavit svoji Showu. Bohužel nesplňoval min. vstupní limit a tak jsme mu doplnili kolekci o naše dva KOI, aby si mohl splnit sen a vystavovat na Holland Koi Show.

   Tak kde jsou naši první ČR velvyslanci? Pojďme je najít. 
A tady je jejich bazén - Oúúú, to snad není možné, světe div se, vyhráli jsme! Velká radost a štěstí, první KOI z ČR dobívají a vítězí na Holland KOI Show. Tak toto opravdu nikdo nečekal. Nevybírali jsme ty nejlepší, opravdu to bylo spíše do počtu a ono to je hned vítězství!

 

   1st place ... Doitsu A Size 3

    (zákazníkům známý jako "Flíček")

 

   2nd place ... Hikarimoyo Size 2

 

   Výstava pomalu končí, nezbývá nic jiného než se pomalu loučit, pogratulovat ostatním vítězům i všem zůčastněným, přátelům,... 21. ročník HOLLAND KOI SHOW 2013 se opravdu vydařil a odvážíme si mnoho šťastných vzpomínek. Na druhé straně není čas smutnit, další ročník se koná již za rok a je potřeba se na něj začít včas připravovat.

   Navštivte naše AQUATICA KOI CENTRA, kde nám roste řada budoucích KOI šampiónů.


Neváhejte, přijďte si vybrat a pojeďte s námi na KOI Show Tour 2014

a těšte se z vlastních vítězství!

 

Galerie

Nahoru
Členové Asociace Shinkokai