Novinky ze světa KOI
Facebook

21. ročník Holland KOI Show 2013

 

Naši KOI získali ocenění na prestižní výstavě Holland KOI Show 2013

  

 

  O tomto víkendu 16.- 18. srpna se konala největší a nejoblíbenější evropská výstava - Holland KOI Show 2013. Výstava je již tradičně situována do zámecké zahrady Kasteeltuinen v Arcenu, kde si kromě KOI můžete prohlédnout i přilehlé zahrady a zákoutí. Holandská KOI výstava je velmi populární o čemž svědčí přeplněná parkoviště a davy návštěvníků. Dokonce je neodradí ani nedělní deštivé počasí. Tak se k nim přidejme a pojďme si prohlédnout letošní KOI šampióny a bohatý doprovodný program. 

   Výstava je snad čím dál tím větší, je zde mnoho nových prodejců, i když v podstatě nabízejí to samé. Můžete si zde vybrat z kompletní nabídky vybavení pro stavbu a provoz jezírka, stejně tak i nezbytné náležitosti pro chov KOI.  Nesmím zapomenout na velké množství  doplňků a blbůstek s motivy KOI. Kromě prodejních stánků stojí za povšimnutí i doprovodné programy jako například výstava bonsají či AKVA stan, kde probíhala výstava bojovnic či krevetek. Pro návštěvníky lačných vědění byla připravena KOI univerzita s nabídkou vzdělávacích přednášek, třeba o KOI nemocech byla zajímavá ...  

   Ale to hlavní, na co všichni milovníci KOI čekají, jsou zprávy o vystavovaných KOI. Ve výstavních bazénech bylo na co koukat. No jak by ne, je to asi nejprestižnější evropská výstava, popularita je veliká a jsou tu KOI zástupci z celého světa. A trochu neplánovaně se tu objevili i naši KOI, protože náš dobrý zákazník p. Svoboda toužil vystavit svoji Showu. Bohužel nesplňoval min. vstupní limit a tak jsme mu doplnili kolekci o naše dva KOI, aby si mohl splnit sen a vystavovat na Holland Koi Show.

   Tak kde jsou naši první ČR velvyslanci? Pojďme je najít. 
A tady je jejich bazén - Oúúú, to snad není možné, světe div se, vyhráli jsme! Velká radost a štěstí, první KOI z ČR dobívají a vítězí na Holland KOI Show. Tak toto opravdu nikdo nečekal. Nevybírali jsme ty nejlepší, opravdu to bylo spíše do počtu a ono to je hned vítězství!

 

   1st place ... Doitsu A Size 3

    (zákazníkům známý jako "Flíček")

 

   2nd place ... Hikarimoyo Size 2

 

   Výstava pomalu končí, nezbývá nic jiného než se pomalu loučit, pogratulovat ostatním vítězům i všem zůčastněným, přátelům,... 21. ročník HOLLAND KOI SHOW 2013 se opravdu vydařil a odvážíme si mnoho šťastných vzpomínek. Na druhé straně není čas smutnit, další ročník se koná již za rok a je potřeba se na něj začít včas připravovat.

   Navštivte naše AQUATICA KOI CENTRA, kde nám roste řada budoucích KOI šampiónů.


Neváhejte, přijďte si vybrat a pojeďte s námi na KOI Show Tour 2014

a těšte se z vlastních vítězství!

 

Galerie

Nahoru
Členové Asociace Shinkokai