Novinky ze světa KOI
Facebook

Dovoz NISHIKIGOI 2010

      V letošním roce 2010 budeme pokračovat v dovozu japonských koi (NISHIKIGOI) z japonské prefektury Niigata, odkud pocházejí Ti nejlepší koi světa, jenž jistě ozdobí Vaše vybudovaná vodní díla. Díky spolupráci se sdružením japonských chovatelů SHINKOKAI a našemu novému AQUATICA KOI CENTRU, Vám můžeme nabídnout celoroční nejširší výběrovou nabídku kvalitních originál japonských koi  v České republice. Dovážení koi jsou před transporty pravidelně testovány na KHV a prodělávají veterinární kontrolu. Po příletu provádíme 3 - 6 týdenní karanténu. Po řádné karanténě a aklimatizaci si Vás dovolíme pozvat na relaxační pohled na vitální, svěží a sytě zbarvené kapříky, jenž se jistě právem, již stovky let považují za symboly odvahy a statečnosti či lásky a štěstí, dlouhého života a to nejen v Japonsku. Pro naše zákazníky je samozřejmě zajištěn komplexní servis:

  • dovoz kapříků na Vaše přání + zajištění nezbytné karantény (více informací ...)
  • poradenská činnost ( zvýšení účinnosti filtračních systémů, správná volba filtračních materiálů,...)
  • diagnostika nemocí + případná léčba Vašich koi

     V současné době jsou k vidění velmi kvalitní exempláře, ve velikostech 10 - 65 cm z posledního loňského listopadového dovozu. V případě zájmu Vás rádi zveme na prohlídku našeho AQUATICA KOI CENTRA. Případné vybrané exempláře Vám rádi rezervujeme do doby příznivějších klimatických podmínek. První import v letošním roce se uskuteční 19.2.2010 a odstartuje letošní šňůru pravidelných měsíčních dovozů originál japonských koi.

     Zkušeným obchodníkům, kteří mají podmínky pro chov japonských koi a zvládnou provést karanténu, můžeme nabídnout velkoobchodní prodej japonských KOI přímo z Niigaty (více informací ...). Na základě zaslání ŽL, Vám zašleme aktuální nabídku jednotlivých importů a potřebné obchodní informace.

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat písemně na emailových adresách :

info@aquatica  nebo   info@nishikigoi.cz  nebo  info@cz-fiap.cz

     případně telefonicky na tel. čísle:

+420 608 311 411

 

AQUATICA – Vše pro zahradní jezírka & koi
www.aquatica.cz  - www.nishikigoi.cz - www.cz-fiap.cz

 

Galerie

Nahoru
Členové Asociace Shinkokai