Novinky ze světa KOI
Facebook

Naše Goshiki zvítězilo na 43. ročníku AJNPA All Japan Combined Nishikigoi Show 2012

Náš KOI šampion zvítězil na 43. ročníku AJNPA All Japan Combined Nishikigoi Show

 

S našimi KOI slavíme úspěchy na celosvětových výstavách

 

Petr Koblížek s vítězným oceněním na AJNPA All Japan Combined Nishikigoi Show   Naše Goshiki, které získalo ocenění nejkrásnější KOI v kategorii 40BU

 

V roce 2011 i 2012 jsme slavili úspěchy na japonských výstavách, které se považují za velmi ceněné a prestižní.

 

  • Náš Yondan Kohaku se ve dnech 19. - 20. listopadu 2011 umístil na druhém místě ve své kategorii na mezinárodní výstavě 42. Rinyukai KOI Show v Tokiu. Podrobnosti se můžete dočíst zde.

 

  • Naše Goshiki získalo na 43. ročníku největší světové KOI výstavy AJNPA All Japan Combined Nishikigoi Show 2012 v Tokiu nejvyšší ocenění ve své kategorii. Navíc získalo prestižní ocenění Sakura Prize za nejkrásnější KOI v kategorii 40BU. O senzačním úspěchu se můžete dočíst zde.

 

                     

 

Hledáte japonské KOI nejvyšší kvality? Obraťte se na nás!

 

Zveme vás do našich Aquatica KOI Center, kde máte možnost vybrat si ze široké nabídky originálních japonských KOI, včetně výstavních kusů. A nejen to.

V případě zájmu vám pomůžeme s nákupem KOI v Japonsku. Na vaše přání se s vámi vypravíme do Japonska a zprostředkujeme vám nákup KOI přímo od nejvěhlasnějších japonských chovatelů. Rádi vám rovněž pomůžeme s účastí na japonských výstavách.

 

Nahoru
Členové Asociace Shinkokai