Novinky ze světa KOI
Facebook

AKC zahajuje Adventní akční trhy 2020


 

Tipy na originální vánoční dárky

Aquatica Tipy na vánoční dárky 2017

   Hledáte netradiční vánoční dárek pro Vaše blízké ? Prohlédněte si pár zajímavých nápadů na praktické a velmi originální vánoční dárky, které udělají radost každému chovateli KOI ...

 

Kvalitní granule

KOI před náročným zimním obdobím potřebují posílit imunitní systém a maximálně zlepšit kondici. Dobrá imunita a vynikající kondice jsou nezbytným předpokladem úspěšného přezimování KOI v zahradním jezírku.

 

Dekorace

Dekorace, dekorační fontány a další dekorační prvky vám zkrášlí zahradu, terasu, zahradní jezírko nebo i halu v domě.

 

Protizámrazové systémy

Ledová krusta zabraňuje styku vody se vzduchem a nedochází k výměně plynů mezi vodou v jezírku a vzduchem nad hladinou jezírka. Toto může vést k nedostatečné saturaci jezírkové vody kyslíkem. Při rozkladu organických zbytků se uvolňují škodlivé plyny, které se pod zamrzlou hladinou hromadí a mohou způsobit zdravotní potíže až úhyn KOI. Nepodceňujte toto riziko a pořiďte si kvalitní protizámrazový systém. 

Výhodné zimní nákupy KOI

Slevy KOI do 31.12. 2017

   Sledujte naše speciální Vánoční akční KOI nabídky, každý adventní týden pro Vás přidáváme zajímavé KOI z našich nádrží - nakupujte krásné, zdravé a vitální japonské KOI s výraznými slevami až 50%.  

O zakoupené KOI se Vám ZDARMA postaráme do 31.5. 2021.

Akční slevy končí 31.12. 2020

 

 

   

 

DÁRKOVÉ POUKAZY

ADVENTNÍ SLEVY

JEZÍRKO V ZIMĚ

Toto je obchodní sdělení společnosti AQUATICA KOI CENTRUM, Vysokomýtská 1211, Holice, 534 01, +420 608 311 411,   www.nishikigoi.cz

 

 

Nahoru
Členové Asociace Shinkokai