Novinky ze světa KOI
Facebook

Aktuální nabídka KOI v AKC Holice

 

U nás si vybere každý!

Vybírejte KOI z našich letošních importů 

 

5.7.2014 9:00 - 16:00 bude probíhat v AKC Holice KOI workshop s panem Koblížkem

 

V Aquatica KOI Centrech nabízíme:

 

  • pouze výběrová nabídka KOI
  • záruka kvalitních, zdravých a vitálních ryb
  • široká nabídka variet KOI, které nejsou běžně dostupné
  • žádné boxové ryby
  • KOI prodělávají řádnou karanténu
  • pouze od ověřených japonských chovatelů 

 

   Váháte a potřebujte poradit se správným výběrem KOI? Nejste si jistí, zda byste chov KOI zvládli? Pak neváhejte a zúčastněte se v sobotu 5.7.2014 na pobočce AKC Holice KOI workshopu s panem Koblížkem. Mezi 9:00 - 16:00 se od něj  dozvíte vše o správném výběru a chovu KOI. Připravte si dotazy a přijeďte.

 

   U nás naleznete pouze výběrovou kolekci - každý kus je vybírán osobně panem Koblížkem. Cena je sice o něco dražší než konkurenční nabídky, máte ale záruku kvalitních, zdravých a vitálních ryb s pěkným vybarvením a tvarem těla. Vzhledem k tomu, že prostor jezírka je pevně daný a můžete si dovolit pouze omezený počet KOI, rozhodně stojí za to, vybírat KOI, kteří se vám opravdu líbí a budou s vámi dlouhá léta.

 

   Na pobočce Aquatica KOI Centrum Holice můžete nyní vybírat tosai z kolekce chovatele Hazorea. KOI prodělali řádnou karanténu a jsou určeni rovnou k odběru. V nové nabídce KOI nabízíme ryby ve velikosti okolo 15 cm v barevných varietách Asagi, Hariwake, Gin Rin Kohaku, Kohaku, Tancho Sanke,.... Cena 490 Kč/kus.

 

   Další nově dovezené tosai KOI se zajímavým vybarvením a potenciálem naleznete v kategorii Tosai označené štítkem novinka. Zde je malá ochutnávka:

 

           

    
   V rámci letošní kolekce nabízíme přibližně 200 ks KOI ve velikosti okolo 40 cm za velmi příznivé ceny od 990 Kč. Jedná se o ideální startovní ryby pro začínající chovatele. Větší exempláře mají vyšší odolnost a jsou méně citlivé na počáteční chovatelské chyby. Nemusíte se tedy bát se pustit do silně návykového dobrodružství chování těchto barevných klenotů i ve vašem jezírku. 
 
Tak neváhejte a přijďte se podívat do Aquatica KOI Centra Holice
 
 
 
   V našich Aquatica KOI Centrech nenabízíme žádné boxové KOI.  Boxové mixy znamenají, že obchodníci dodají mix ryb, z nichž v průměru 10% je řádně vybarvených a zbytek KOI je běžný průměr s nevýrazným vybarvením.
 
Nahoru
Členové Asociace Shinkokai