Novinky ze světa KOI
Facebook

23. ročník Holland KOI Show 2015 opět s naší účastí


23. ročník Holland KOI Show 2015
 

   Ve dnech 14. - 16.8. 2015 se uskuteční již 23. ročník HOLLAND KOI SHOW - největší a nejpopulárnější evropská výstava japonských KOI.  Dějištěm výstavy je již tradičně zámecká zahrada Kasteeltuinen v Arcenu, kde si navíc kromě KOI můžete prohlédnout i přilehlé nádherné zahrady a zákoutí - tedy ideální výlet pro celou rodinu. 

   Vezměte tedy své blízké a kapříky a hurá na výlet... Pojeďte s námi vystavovat. Ano nemůžeme na akci podobného rozměru chybět a tak nám jistě prominete víkendové omezení pracovní doby na pobočce Aquatica KOI Centrum Holice. Zboží Vám v těchto dnech ochotně vydají kolegyně z našeho ZOO Centra. Internetové objednávky vyřídíme v pondělí 17.8.2015. Děkujeme za pochopení ...

   Rádi bychom letos navázali na loňský úspěch, kdy naši kapříci získali skvělé úspěchy - laťka je tedy velmi vysoko. Budeme doufat, že se nám zadaří i letos - vždyť nám tu plavou krásní kapříci - tak jen vybrat toho správného KOI šampióna!

   A co vy? Pojeďte s námi a prožijte nevšední zážitek! Pomůžeme Vám s výběrem výstavních KOI - pojeďte vystavovat s námi. Ukažme světu, že i Čechách rostou nádherní KOI, kteří obstojí v těžké evropské konkurenci. 

 

Galerie

Nahoru
Členové Asociace Shinkokai