uvodni stránka - vstupy

Navštivte AQUATICA KOI CENTRUM Holice
Infolinka +420 608 931 111    |    Po – Pá 9 – 18 h

No.1 KOI - Aukce nejlepších japonských KOI

   Již o tomto víkendu 19. - 21. 2. 2016 proběhne další z řady aukcí - tentokráte bude středem zájmu speciální nabídka High Quality KOI od nejúspěšněnjších japonských  chovatelů Dainichi, Sakai, Kondo, ..., jejichž KOI zazářili na letošním 47th ročníku All Japan Koi Show.

   "We have a warmer-than-normal winter this year in Japan and spring might come early. So we will exhibit high quality Koi from the breeders to first spring. Please check this event out!"

 

No.1 Koi First Spring Auction

 

   Každý KOI je originál - nepromeškejte svoji šanci, s výběrem vám rádi poradíme... volejte ještě dnes!

47 AJKS auction

NO.1 KOI - Aukce nejlepších KOI

Nečekejme, co na nás zbude, chtějme také ty nejlepší KOI!

   Ano, Ti nejlepší japonští KOI se již nekupují na farmách, ale draží se na aukcích NO.1 KOI. Díky našemu zastoupení pro východní Evropu se jich s námi můžete účastnit i Vy. 

   Využijte a vybírejte si z nabídky těch nejlepších japonských KOI - nakupujte jedinečné a opravdové živoucí drahokamy bez prostředníků.

    Buďte u toho i Vy, neváhejte a využijte tuto jedinečnou možnost. Pište si o další informace...

Krátce k vašim častým dopisům :

  Josef P. z Berouna a mnoho dalších na podobné téma ... Sleduji pravidelně Vaše zveřejňované aukce japonských KOI – kapříci jsou to nádherní, ale bohužel, ceny budou moc vysoké a to si nemohu dovolit?

„ Váženi milovníci KOI, ano, trvalo nám velmi dlouho a jsme opravdu rádi, že Vám AQUATICA KOI CENTRUM může zprostředkovat prodej těch nejlepších japonských KOI, co japonští chovatelé během svého života odchovají. Přístup na aukce No. 1 KOI má pár vybraných KOI dealerů po celém světě a můžeme tak být právem hrdi, že máme důvěru a patříme k nim a můžeme tak chovatelům v České republice a vůbec v Evropě zpřístupnit nejkrásnější KOI, jinak bychom si mohli o takovýchto KOI nechat pouze zdát…

   Poptávka po kvalitních japonských KOI je obrovská a s tím roste zákonitě i jejich cena. Je pravda, že ceny na aukcích se občas šponují do závratných výšin, ovšem ne vždy. Proto je dobré aukce pravidelně sledovat a zkoušet své štěstí. Během roku se zcela jistě podaří najít rozumný kompromis – tedy koupit Vašeho vysněného kapříka za přijatelný obnos. Pokud nemáte čas, nevadí, napište nám své požadavky:

  • varieta
  • chovatel
  • stáří
  • pohlaví
  • a hlavně cenu … případně připojte fotografii … a zanechte kontakt, kde Vás zastihneme

   AQUATICA KOI CENTRUM nevynechá jedinou aukci, navíc každoročně vyrážíme hledat zajímavé KOI napříč Japonskem nebo poptáme japonské chovatele a pokud pro Vás něco zajímavého objevíme, spojíme se s Vámi a on-line dořešíme… "

AQUATICA KOI CENTRUM zajišťuje profesionální servis

a snaží se o maximální uspokojení přání každého milovníka KOI

 

VIDEO

 

Členové Asociace Shinkokai